22:02 / E Premte, 17 Janar 2020 / indeksADMonline

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë

Legjenda e futbollit shqiptarë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e ti, italiania, Monica janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti kanë mirëpritur lindjen e vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Enkeleida, shkruan Indeksonline.

Thuhet se  ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.

Kujtojmë që Loriku dhe Monica kanë edhe një djalë, Boiken./Indeksonline/