21:59 / E Martë, 21 Janar 2020

Lotina Haziri e ‘zjarrtë’, ekspozon format trupore

Vajza e politikanit të njohur nga Kosova, Lutfi Haziri, Lotina, shpesh herë merr vëmendjen e mediave rozë.

Kjo për faktin se paraqitjet e saj publike, nëpër rrjetet sociale, janë vazhdimisht të ‘zjarrta’, shkruan Indeksonline.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e saj të fundit.

Lotina Haziri nëpërmjet një Instastory, ka ekspozuar format e saj trupore dhe bukurinë që e karakterizon. /Indeksonline/