13:59 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Luana sapo arriti shifrën 2 milionë (Video)

Luana Vjollca në bashkëpunim me Bujar Qamilin kanë arritur mbi 2 milionë klikime në projektin e tyre më të ri.

‘Mi dhe flake mallit tim’ është kënga e realizuar nga dyshja në mënyrë perfekte ku Luana i jep edhe më shumë bukuri me pamjen e saj, shkruan Indeksonline.

Kënga në fjalë po pritet mjaft mirë dhe po dëgjohet vazhdimisht nga t’gjitha moshat./Indeksonline/