13:36 / E Premte, 22 Janar 2021 / M. M

Luana Vjollca tregon se çfarë bën me mëngjes, që të ketë trup sa më perfekt!

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca në të shumtën e rasteve di të befasojë me paraqitjet e saj.

Mëngjesin e së premtës ajo ka bërë një paraqitje nga një qendër fitnesi, çfarë edhe na bën me dije se i kushton bukur shumë rëndësi fizikut të saj, shkruan IndeksOnline.

Vjollca dukshëm merr vëmendje me pozat e saj provokative, duke i vënë në pah gjithmonë format e saj trupore, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, Luana meriton vetëm lëvdata! /IndeksOnline/