20:10 / E Shtunë, 18 Shtator 2021 / M. M

Luana Vjollca ua qiti “flakën” rrjeteve sociale me këtë pozë!

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur, Luana Vjollca vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil, ajo duket në formë të mirë dhe tejet seksi, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, janë asetet e saj ato që e bëjnë të duket kaq perfekte./IndeksOnline/