11:35 / E Martë, 31 Korrik 2018 / indeksADMonline

Lufta e rreptë mes miut dhe gjarpërit, shikojeni se kush ia doli (Video)

Miu dhe gjarpëri janë dy armiq të njohur.

Kjo tregohet edhe në këtë video ku një mi ia del ta nxjerrë nga goja e gjarpërit të voglin e saj.

Për të arritur këtë, u desht pak sakrificë./Indeksonline/

Temat: