21:29 / E Hënë, 06 Shkurt 2023 / GF

Lugati rikthehet në BBV, shfaqet me veshje kombëtare e stil unik

Ish konkurrenti i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Gjon Karrica tashmë i njohur si Lugati është rikthyer sonte në spektaklin Prime dhe atë në mënyrë të veçantë.

Lugati ka dhënë premierën ekskluzive të këngës “Niset trimi për kurbet”, ndërsa atë e ka interpretuar për të gjithë të ftuarit në sallë, dhe jo vetëm.

Ai është futur edhe në shtëpinë e “Vëllait të Madh” dhe këngën e tij e ka performuar edhe para ‘nysave’, ndërsa fillimisht ata nuk kanë guxuar të reagojnë për shkak të komandës për tu ngrirë.

Hyrjen e Lugatit më me emocione e ka përjetuar Gresa, e cila është parë duke qarë gjatë gjithë kohës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.