23:44 / E Premte, 22 Nëntor 2019

Luis Suarez tregon se a do të largohet nga Barcelona

Suarez ka mendim të mirë për ligën amerikane MLS, ai ka thënë që kjo është një ligë për të cilën do të interesohej çdo njëri.

‘MLS është një garë e cila është rritur mjaftë shumë vitet e fundit’ tha Luis Suarez.

Mirëpo ai tregoi që nuk do të largohet nga Barcelona pasi që ka kontratë ende me klubin katalunas dhe po ashtu është shprehur i lumtur që është në këtë klub mirëpo ai tha se në të ardhmen nuk i dihet ndoshta edhe mund të luaj në MLS.

“Të gjithë do ta merrnin vendimin së bashku me mua dhe Shtetet e Bashkuara janë një mundësi e bukur”, u shpreh Suarez./Indeksonline/.

Mos i humb