10:37 / E Diele, 19 Mars 2023 / Bejta

Luizi dhe Kiara shkojnë në suitë, aty ku do flenë deri të martën

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur nga Vëllai i Madh, aty ku do flenë deri të martën.

Ata u surprizuan nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes çiftit.

Ishte Kiara ajo që e kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.