17:45 / E Martë, 27 Shkurt 2024 / MSH

Luizi i blen veturë Kiarës, ka një kërkesë për fansat

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur të momentit.

Në një video në ‘Instagram’ Luizi tregon se aktualisht gjendet në Prishtinë.

Arsyeja e vizitës së tij në kryeqytetin kosovar është se i ka bërë dhuratë një veturë Kiarës.

Por, Luizi po kërkon ndihmën e ndjekësve për sugjerimin e targës.

Këngëtari shkodran nuk ka treguar tipin e veturës që i ka blerë gruas së tij, por vetëm u ka lënë hapësirë ndjekësve të sugjerojnë targën.