19:47 / E Shtunë, 03 Qershor 2023 / MSH

Luizi thotë “Përjetësisht”

Pasi ftioi çmimin e madh në Big Brother Albania VIP, Luiz Ejlli vendosi se duhet t’i rikthehet muzikës.

Ai ka publikuar sot projektin e tij të dytë që nga dalja prej shtëpisë.

“Përjetësisht”, quhet kënga e Luizit, e prodhuar nga SBS Entertainment, me producent Çelik Lipën.

Për tekstin dhe melodinë është përkujdesur këngëtari i njohur, Bardhi.