15:30 / E Premte, 23 Gusht 2019

Lumi B dhe gruaja e tij shkëlqejnë pranë njëri tjetrit

Reperi Lumi B ka qenë mjaft aktiv këtë sezonë me publikimin e projekteve muzikore, shkruan Indeksonline.

Bashkëpunimet si : “Kiss Kiss” me Ledrin apo edhe “Lule Lule” me Dafina Zeqirin janë pritur mjaft mire nga publiku.

E duket se sukses të njejtë reperi ka edhe në jetën private.

Gruaja e Lumit ka publikuar një fotografi ku ata dy shihen duke pozuar të lumtur pranë njëri tjetrit.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një djali. /Indeksonline/