21:47 / E Shtunë, 30 Maj 2020

Lumi B: Ja kanë nis me m’shku nerva krejt politikanët, po m’shtin mos me votu!

Sonte në emisionin “Prive” ishte i ftuar reperi Lumi B, ku edhe iu përgjigj 25 pyetjeve.

Ndër pyetjet e bëra ishte edhe: “A ka lajme që të irritojnë”.

Ai nuk hezitoi të përgjigjej duke thënë se në karantinë ka shikuar shumë politikë, dhe politikanët kanë filluar të mos i pëlqejnë.

“Paj po, varet tash. Në karantinë kemi kqyr shumë politikë, sa që ja kan nis me m’shku nerva krejt politikanët, ashtu me m’shti mos me dal me votu hiq”, u shpreh ai./Indeksonline/

View this post on Instagram

Shmeki me Bark……

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Mos i humb