09:03 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Lyrical Soni me bashkëshorten duken “si 19- vjeçar”

Reperi i njohur Lyrical Son është prej artistëve më të suksesshëm në vend.

Ai prej shumë vjetësh, ka sjellur hite dhe ende vazhdon të jetë prej më të kërkuarve, shkruan Indeksonline.

Por, krahas karrierës së suksesshme ka edhe një familje të mrekullueshme për të cilën nuk mungojnë postime në rrjetet sociale .

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortes së tij, Gresës teksa ka bërë edhe një mbishkrim interesant.

“Si mi pas ka 19 vjet”, ka shkruar Lyrical Son.

Ndryshe, çifti ka dy fëmijë./Indeksonline/

View this post on Instagram

Si mi pas ka 19 vjet … ❤️

A post shared by Lyrical Son (@lyricalson) on

Mos i humb