19:33 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

‘Ma Chérie’ arrin 1 milion klikime (Video)

Butrint Imeri lansoj dje këngën e tij më të re të titulluar ‘Ma Chérie’.

Kënga është realizuar në mënyrë perfekte në çdo detaj dhe është përplot ritëm. Jo rastësisht Butrinti ka gjetur këtë kohë për të publikuar këtë projekt, pasi veçse po afrohet sezoni veror, koha kur më së shumti kërkohen lloje të tilla të këngëve, transmeton Indeksonline.

Sot kënga e tij ka arritur 1 milion klikime. Bazuar në këtë shihet qartë se sa shpejtë mund të bëhet hit një këngë e tij, ashtu siç janë bërë edhe krijimet e më hershme./Indeksonline/