17:09 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

“Maddona” e Mozzikut, për dy ditë mbi 4 milionë klikime

Ai është një nga reperët më të komentuar dhe më të sukesshëm shqipar.

Bëhet fjalë për Mozzik i cili së fundmi për adhuruesit e këngës së tij, lansoi projektin muzikor “Maddona”.

Një këngë me ritëm e klip veror, por me një tekst goxha eksplicit.

Por, siç duket ajo u pëlqye dhe po klikohet tej mase në Youtube.

Vet reperi përmes një fotografie në Instagram tregon se për dy ditë ka grumbulluar mbi 4 milionë klikime./Indeksonline

View this post on Instagram

4milly/2Ditë ? #Madonna #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on