18:26 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2023 / MSH

Magjia e bashkëpunimit, publikohet dueti nga Ledri Vula dhe Ya Nina

Ledri Vula dhe Ya Nina kanë publikuar hitin e vitit.

Kënga titullohet ‘Narco’ dhe është vizualizuar me videoklip.

Ky projekt është i ngjeshur me ritëm që do t’iu bëjë ta shijoni deri në maksimum.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i parë mes dy yjeve të muzikës.