22:59 / E Mërkurë, 30 Shtator 2020

Man United me lehtësi mposhtë Brightoni dhe kualifikohet në çerekfinale të EFL Cup


Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Brightonit dhe Man United, duel ky në kuadër të 1/8 së fianles në EFL Cup


Me tre gola të realizuar, Man United arrit të kualifikohet në çerekfinale të EFL Cup, shkruan IndeksOnline

Me McTominay, Matan dhe Pobgan, djelmoshat e Solskajer e kryen detyrën me suksese ndaj Brightonit.


Pra, rezultati final i takimit u vendos në 0:3.