18:15 / E Premte, 24 Korrik 2020

Man United në bisedime me Bayernin për Comanin

Djajtë e Kuq e shohin francezi  si një alternativ tjetër të Sanchos.

Manchester United ka hapur bisedimet me Bayern Munich për një transferim të mundshëm të Kingsley Coman, raporton The Athletic.

Jadon Sancho i Borussia Dortmundit mbetet objektivi numër një, por francezi Coman gjithashtu është në listën e Ole Gunnar Solskjaer.

Coman gjithashtu besohet se mund të shkojë në Old Trafford, ku do të gjente bashkëkombësit Anthony Martial dhe Paul Pogba.