20:07 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Manchester United – Southampton, formacionet zyrtare

Manchester United do ta presë në shtëpi skuadrën e Southamptonit në kuadër të javës së 25-të në Premier Ligën angleze.

Djajtë e kuq janë duke luftuar për një vend që siguron Ligën e Kampionëve dhe dëshirojnë të shfrytëzojnë gabimin e Leicesterit për tu ngjitur në vendin e katër në renditje, shkruan IndeksOnline.

Formacionet zyrtare:

Manchester United:

Southampton:

Mos i humb