14:42 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Marihuanë e kokainë në banesë, arrestohet një i dyshimtë

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar rreth 34 gramë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë, një qese e vogël 2 gramë kokainë dhe një peshore.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./IndeksOnline/