09:46 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Marina Fara, buzëkuqja më seksi (Foto)

Marina Fara, është njëra nga femrat më seksi dhe të komentuara shqiptare.

E tillë është paraqitur edhe në disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë të bukur dhe në formë.

Me buzët ngjyrë të kuqe ajo ekspozon pamjen e saj tërheqëse, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Marina është vajza e këngëtares së njohur shqiptare Eli Farës./Indeksonline/