16:58 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Marina me fotoshop “barbikë”, por jo dhe në jetën e përditshme

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Falë atraktivitetit e jetës luksoze, ajo shpesh bëhet edhe temë diskutimi në rrjete sociale.

Së fundmi, biondina ka postuar një fotografi ku shihet me nënën e saj, ëmbëlsia e saj është e padiskutueshme, megjithatë në këtë fotografi, Marina duket larg nga ato profesionale ku intervenohet me fotoshop./Indeksonline/

Mos i humb