16:00 / E Martë, 23 Shkurt 2021 / G. T.

Marku paralajmëron një luftë të madhe gjatë verës

Florian Marku përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një super meç gjatë verës.

Boksieri shqiptar arriti fitore të madhe gjatë natës së shtune – duke e mposhtur britanikun, Rylan Charlton, shkruan IndeksOnline.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Marku ka paralajmëruar një super luftë gjatë verës.

“Lufa ime e radhës gjatë verës do të jetë një event i madh dhe ju të gjithë jeni të ftuar”, ka shkruar Marku në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Marku arriti fitore pas 8 raundeve dhe bëri kundërshtarin ta hedhte peshqirin në ring./IndeksOnline/