08:56 / E Enjte, 08 Prill 2021 / A.D

Martesë me një grua/ Aktorja e njohur tregon dhuratën që mori pas martesës

Niecy Nash po shijon momente nga dasma e saj.

Gjatë intervistës në “Watch What Happens Live” me Andy Cohen, 51 vjeçarja pa reagimet e miqve të saj pas martesës më Jessica Betts, transmeton Indeksonline.

This Week In Black Love: Niecy Nash Makes It Official With Jessica Betts &  More - Essence

Ajo u pyet se çfarë dhuratë ka marrë nga martesa, dhe nuk hezitoi të përgjigjej.

“Kam marrë një nga gjërat e mija të preferuara. Një batanije të bukur me lesh” tha ajo.

Niecy Nash says marriage to Jessica Betts was 'not an outing' | FR24 News  English

Ajo zbuloi se kurrë nuk kishte qenë me një grua para se të fillonte lidhjen e saj me Jessica .

Ndryshe, dyshja u martuan në gusht të vitit 2020. /Indeksonline/