16:19 / E Shtunë, 01 Tetor 2022 / MSH

Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para të Vlerës me vellon e bardhë

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Së fundmi janë bërë publike disa fotografi, në të cilat Vlera shihet e veshur nuse, dhe ngjan me një yll.

Dasma në shtëpinë e dhëndrit në Tiranë pritet të mbahet sonte, ku priten të vijnë miqtë nga Kosova.