13:41 / E Martë, 21 Maj 2024 / AR

Martohet Asu e “Kara Sevda”, ky është fatlumi

Aktorja e famshme turke, Melisa Asli Pamuk, u martua fshehurazi me sulmuesin anësor të Lille dhe Turqisë, Yusuf Yazici.

Se çifti i famshëm u martua u bë e qartë pasi Pamuk ndryshoi mbiemrin.

Aktorja e njohur i ka habitur të gjithë duke ndryshuar mbiemrin në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Më pas, bukuroshja ka ndarë edhe disa fotografi nga ceremonia e dasmës.

Vëmendjen tërhoqi edhe dhurata prej një milion dollarësh që Yusuf i bëri gruas së tij për martesë.

Ylli i futbollit bleu një shtëpi me pamje nga deti në Nice për 1.5 milionë euro si dhuratë martese.

Melisa e filloi karrierën e saj të aktrimit në moshën 13-vjeçare me një film në Holandë.