23:49 / E Premte, 16 Prill 2021 / Ç.Q

Martohet blogerja me famë botërore, fustanin e nuserisë ia paska bërë një kosovare!

Blogerja e famshme botërore, Shayla Mitchell i ka dhënë fund beqarisë. Natën më të bukur të jetës ia ka ndrequr një kosovare. Lia Stublla i ka bërë fustanin blogeres dhe grimeres amerikane.

E ndjekur nga 2.7 milionë njerëz, Shayla e ka bërë Lian duke shprehur falënderimin për të. Në dasmën e saj kanë qenë të ftuar emra të njohur të artit dhe shoëbizit amerikan e botëror.

Ky është suksesi i radhës ndërkombëtar për Lian, kreatoren më IN kosovare./Indeksonline/