08:43 / E Martë, 03 Tetor 2023 / AR

Martohet në fshehtësi çifti i famshëm

Ylli i “Queen’s Gambit”, Anya Taylor-Joy u martua me muzikantin Malcolm McRae, në një ceremoni private të mbajtur në Venecia këtë fundjavë.

Aktorja e Netflix, 27, e cila gjithashtu ka luajtur në dramat ‘Peaky Blinders’  dhe ‘Last Night In Soho’, u shfaq e veshur me një fustan bezhë, transmeton Indeksonline.

Wow: Ylli i "Queen's Gambit", Anya Taylor-Joy u martua me muzikantin Malcolm McRae në një ceremoni luksoze të mbajtur në Itali këtë fundjavë.

Malcolm i cili fitoi famë përballë Hugh Grant në “About A Boy”, u shfaq i veshur me një kostum të zi elegant dhe këmishë të ngjashme.

Çifti të cilët janë në lidhje që nga maji 2021 udhëzuan firmën ‘The Wedding Boutique Italy’ të organizonte dasmën e tyre që dukej sensacionale./Indeksonline/

Dasma: Çifti janë fotografuar në prill vetëm disa muaj para dasmës së tyre magjepsëse