20:18 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Martohet reperi i njohur shqiptar, pamje nga dasma

Reperi shqiptar, S4MM i ka dhënë fund beqarisë në një dasmë modeste mes miqsh dhe të afërmish.

1 vit më parë u konfirmua lidhja e tij me një vajzë të quajtur Filis Ismaili. Ndërsa sot ata i kanë  dhënë fund beqarisë.

Një faqe në Instagram ka siguruar një video nga dasma e reperit, në të cilën ai shihet duke dalë përdore me bashkëshorten, ndërkohë që të tjerët ju hedhin petale trëndafili.

Partnerja e S4MM ka postuar në Instagramin e saj video dhe detaje nga dasma, ndërkohë që reperi ka publikuar vetëm një foto pas ahengut.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në Belgjikë.