17:44 / E Enjte, 24 Nëntor 2022 / Andronika

Mauro Icardi befason nga Maldivet, publikon fotot me Wandën: TË DUA!

Mauro Icardi dhe Wanda Nara pej kohës janë në qendër të vëmendjes për ndarjen e tyre. Dyshja e njohur herë pas here ka befasuar me postimet në rrjetet sociale.

Këtyë herë është sulmuesi argjentinas i cili nëpërmjet një postimi në “Instragram” ka ngritur edhe më shumë dyshime, mabse çifti mund t’i kënë dhënë njjëri-tjetrit edhe një shans të dytë.

Në foton e postuar me Wanda Narën nga Maldivet, Icardi ka shkruar: “Nuk ishte gruaja e jetës time, por jeta ime e shndërruar në grua. Të dua!”.