18:15 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

“Mbanin shishe me gjakun e njëri-tjetrit rreth qafës”, jeta e çmendur e dashurisë së Angelina Jolie-s

E mrekullueshmja Angelina Jolie festoi dje ditëlindjen e 45-të e izoluar nga koronavirusi.

Aktorja është në shtëpi, në Los Angeles, me gjashtë fëmijët e saj: Maddox, 18 vjeç, Pax, 16 vjeç, Zahara, 15 vjeç, Shiloh, 13 vjeç dhe binjakët 11-vjeç Knox dhe Vivienne.

Por duket se aktorja ka histori dashurie jashtëzakonisht të çuditshme dhe aktualisht është beqare.

Përkundër faktit që aktorja më parë ka pohuar se ka fjetur me katër burra, përfshirë tre burrat e saj, ajo ka një histori seksuale mjaft të egër.

Loja me thikë.

Angelina ka zbuluar më parë se ishte shumë aktive seksualisht në shkollë, pasi do të zhvishej  dhe “do të dilte” me djem, një lojë që e kishte krijuar vetë.

Ylli i tha revistës ‘OK!’ në 2007: “Unë isha anëtare e një grupi të quajtur ‘Kissy Girls’. Unë isha shumë seksuale në kopsht”.

Ajo shtoi: “Unë krijova një lojë ku mund të puthja djemtë. Pastaj do të dilnim bashkë dhe do të zhvisheshim. Hyra në shumë telashe!”

Por sjellja seksuale e Angelina-s nuk u ndal këtu, pasi më vonë humbi virgjërinë në moshën 14-vjeçare, në rrethana shumë të çuditshme.

Ylli ka folur më pare për ‘OK!’ në lidhje me përvojën e saj, duke treguar se kishte edhe thika.

Ajo pranoi: “Unë kisha filluar të bëja seks me të dashurin tim dhe seksi dhe emocionet nuk ndiheshin sa duhet.

“Unë nuk isha më vajzë e vogël. Në një moment që doja të ndihesha më afër me të dashurin tim kapa një thikë dhe e preva.”

“Ai më preu përsëri. Ne kishim një shkëmbim të diçkaje dhe ishim të mbuluar me gjak.”

Sidoqoftë, humbja e virgjërisë në një moshë kaq të re u aprovua nga nëna e saj.

Ajo i tha ‘Cosmopolitan’: “Kur isha 14 vjeç, unë ose isha e pakujdesshme në rrugë me të dashurin tim, ose ai do të ishte me mua në dhomën e gjumit, ndërsa mamaja ime ishte në dhomën tjetër, sepse unë do të kisha një të dashur. “

Puthja e vëllait të saj Haven në buzë

Para disa vitesh aktorja shkaktoi një trazim kur u vu re duke puthur vëllain e saj Haven në buzë në ‘Golden Globe Awards’ në 2000.

Ajo gjithashtu bëri të njëjtën gjë në tapetin e kuq të ‘Academy Awards’ tre muaj më vonë.

Shishe gjaku me Billy Bob Thornton.

Angelina ishte martuar dhe divorcuar nga burri i saj i pare, Jonny Lee Miller, dhe u nda nga Brad Pitt në kohën kur u takua me Billy Bob Thornton.

Angelina asokohe pati një konflikt me aktoren modele Jenny Shimizu, të cilën e takoi në vitin 1996 në serinë e ‘Foxfire’.

Ajo kujtoi në një intervistë vite më vonë: “Unë me siguri do të isha martuar me Jenny Shimizu nëse nuk do të isha martuar me burrin tim. Unë u dashurova me të dytën herë që e pashë.”

Por në vitin 2000 superylli filloi të takohej me Billy Bob Thornton dhe ata u martuan në Las Vegas.

Angelina dhe Billy u takuan në filmin e tyre ‘Pushing Tin’ dhe çifti njihej për deklaratat e çuditshme të dashurisë para se të ndaheshin në 2002.

Aktorja dhe Bill, i cili është 20 vite më i madh, mbanin shishe me gjakun e njëri-tjetrit rreth qafës.

Pas ndarjes së tyre, Jolie tha: “Edhe mua më befasoi, sepse brenda natës, ne ndryshuam plotësisht. Mendoj se nuk kishim asgjë të përbashkët.”

Mos i humb