21:23 / E Premte, 17 Maj 2024 / MSH

Mbresa shkëlqen në të kaftë

Mbresa Hajrullahu edhe një herë e ka dëshmuar që ka stil dhe elegancë.

Në fotografitë e postuara në Instagram, Mbresa pozon me një fustan ngjyrë kafe dhe duket për mrekulli.

Moderatorja ka përdorur grim të lehtë dhe mesa duket, me këtë “look” do ta shohim sonte në premierën e radhës në Prive.