22:20 / E Shtunë, 14 Shtator 2019

MC Kresha dhe Bim Bimma publikojnë bashkëpunimin

Dy prej reverëve më të mirë shqiptarë kanë bashkuar forcat në projektin e radhës.

MC Kresha dhe Bim Bima kanë publikuar duetin ‘Still Hustling’, shkruan Indeksonline.

Kënga e re nga dy artistët u publikua në kanalin zyrtar në ‘Youtube’ në versionin ‘Audio’. /Indeksonline/