22:44 / E Premte, 23 Korrik 2021 / Ç.Q

Me bikini mbi motor, Françeska Jaçe provokon imagjinatën e ndjekësve

Françeska Jaçe është e njohur tashmë për format e saj trupore bombastike dhe nuk e ka aspak problem që t’i nxjerrë në pah.

Shpesh herë e shohim që në Instagramin e saj të publikojë foto dhe video të nxehta ku provokon imagjinatën e ndjekësve.

Së fundmi, ajo është filmuar teksa i jepte motorit, e veshur me bikini të bardha që i ekspozojnë të pasmet bombastike dhe gjoksin.

Françeska shihet mjaft seksi dhe tërheqese dhe menjëherë ndjekësit e saj kanë lënë qindra komente ku komplimentojnë fizikun e modeles.