14:15 / E Mërkurë, 01 Korrik 2020 / indeksADMonline

Me disa kilogramë më shumë, aktorja shqiptare befason me ndryshimin në pamje

Aktorja shqiptare, Olta Gixhari kohë më parë bëri të ditur që është shtatzënë, ndonëse identitetin e partnerit e ka mbajtur të fshehur gjithmonë.

Që kur u përhap lajmi, ajo nuk ka kursyer fotografitë e ndryshme për të treguar ndryshmin në pamje.

Edhe në një imazh të fundit, Olta nuk hezitoi që të tregonte këtë duke pozuar vetëm në bikini.

Me disa kilogramë më shumë, aktorja seksi dukej shumë më ndryshe seç jemi mësua ta shohim.

“Ne dhe deti”, ka shkruar Olta e cila po qëndron në Spanjë bashkë me të babain e fëmijës./Indeksonline/