15:50 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Me flamujt kuq e zi, festohet në kryeqytet për fitoren e Shpendit (Video)

Fitorja e Shpend Ahmetit ka gëzuar disa qytetarë të Prishtinës, të cilët kanë dalur për të festuar.

Me vetura, me flamujt kuq e zi dhe nën tingujt e muzikës, ata po festojnë në kryeqytet, raporton Indeksonline.

Ndryshe, festa zyrtare e VV-së nisë sot në orë 19:00 në sheshin e Prishtinës./Indeksonline/