08:08 / E Martë, 17 Prill 2018

Me flokA�t e shkurta, Dua Lipa nuk lA� vend pA�r koment (Foto)

Dua Lipa A�shtA� njA�ra nga kA�ngA�taret shqiptare mA� tA� njohura nA� botA�, transmeton Indeksonline.

Ajo sA� fundi ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet shumA� seksi dhe provokuese.

NA� kA�to imazhe ajo veshur mbante pantallona tA� gjata dhe bluzA� tA� zezA� tA� kombinuar edhe me njA� rrip.

Kurse ndryshimi qA� ajo ka bA�rA� nA� flokA� duket se e ka bA�rA� edhe mA� tA� bukur dhe seksi./Indeksonline/

Temat: