23:13 / E Martë, 14 Korrik 2020

Me fustanin e hapur, Samanta tregon më shumë se ç’duhet

Këngëtarja shqiptare Samanta Karavella, është mjaft e njohur për publikun për shkak të këngëve të bukura që ka sjellë ndër vite.

Ajo u bë e njohur në vitin 2004, kur po merrte pjesë në “Ethet e Së Premtes 2”, shkruan Indeksonline.

Samanta vazhdoi të sjellë këngë të bukura vazhdimisht, duke bërë për vete një numër të madh fansash.

Mirëpo, 29-vjeçarja shpesh merr vëmendjen e mediave rozë edhe për shkak të paraqitjeve të saj publike, gjithnjë në formën më të mirë.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, e veshur në një fustan të hapur teksa po shkëlqente me dukjen dhe format e saj trupore në formën më të mirë, që lehtë bien në sy. /Indeksonline/

Mos i humb