12:47 / E Shtunë, 24 Tetor 2020 / I.S

Me mjeshtri të madhe, ky është momenti kur Fazliu e rrëzon në tokë xhudisten serbe

Laura Fazliu ka arritur që në rundin e parë të “Grand Slamit të Budapestit” ta mposhtë serben, Anja Obradoiv, dhe të kalojë tutje për në rundin tjetër.

Pas 3 minutave lojë, Fazilua arriti që me “Ippon” ta fitojë këtë duel, shkruan IndeksOnline

Më poshtë në video mund ta shikoni moment kur Laura Fazliu rrëzon përtokë xhudisten serbe.