15:48 / E Enjte, 22 Prill 2021 / A.D

Më në fund/ Publikohet traileri i ‘The Conjuring 3’

Traileri për filmin ‘Conjuring 3’, më në fund u publikua.

Patrick Wilson dhe Vera Framiga janë sërish në rolet e tyre kryesore, transmeton Indeksonline.

Filmi zbulon një histori tronditëse të terrorit, vrasjes dhe së keqes që trondit edhe hetuesit me përvojë.

Ky film do të dalë në kinema më 4 qershor dhe do të jetë në dispozicion në HBO AX 31 ditë pas shfaqjes./Indeksonline/