19:26 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Me një fustan të veçantë, Rita Ora pozon para miliona fansave

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, njihet për muzikën e bukur që ajo sjellë për fansat por poashtu ajo njihet edhe për pamjen e saj, gjithnjë e freskët dhe plot shkëlqim, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me një fustan mjaft të veçantë, që i shtonte edhe më shumë shkëlqimin këngëtares.

Me mëngë të gjata me ngjyrë të pembe, Rita pozonte ‘krenare’ e veshur me të.

Kujtojmë që kënga e fundit e Ritës, me titull ‘Ritual’ korri suksese të jashtëzakonshme. /Indeksonline/