10:37 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Me taka super të larta dhe me fustan të hapur provokon këngëtarja e famshme (Foto)

Pas “zhdukjes” së saj disa mujore nga skena por edhe nga evente të ndryshme, më në fund këngëtarja me famë botërore Lady Gaga u paraqit para audiencës, shkruan Indeksonline.


Gaga mbrëmë ishte pjesë e eventit AMAs Awards 2017 që u mbajt në Los Angeles të Kalifornisë, ndërsa befasoi të gjithë më dukjen e saj. Me flokët kaqurela, veshur me një fustan të zi, me gjoksin zbuluar e me taka tejet të larta, Gaga dukej si asnjëherë më parë./Indeksonline/