13:38 / E Martë, 10 Shtator 2019

“Me trup, shpirt dhe mendje të fortë”: kjo është Georgina Rodriguez

Modelja e njohur në nivele ndërkombëtare, Georgina Rodriguez, ndryshe njihet edhe si gruaja e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, shkruan Indeksonline.

Modelja spanjolle njihet si e ‘pasionuar’ pas ushtrimeve fizike, qka ka sjellë rezultate të mahnitshme në trupin e saj.

Ajo në shumë raste, në paraqitjet e saj publike nuk heziton të ekspozojë format e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi ku ajo ka publikuar një fotografi, ku shihen linjat perfekte trupore.

“Me trup të fortë, me shpirtë të fortë, e me mendje të fortë” : ka qenë mbishkrimi me të cilin e ka shoqëruar këtë fotografi të nxehtë Georgina. /Indeksonline/

Mos i humb