14:57 / E Enjte, 12 Prill 2018

Me veshje leopardi, kA�shtu shfaqet Greta KoA�i sot (Foto)

KA�ngA�tarja e njohur shqiptare, Greta KoA�i po tregohet shumA� aktive kohA�n e fundit.

Ajo ka publikuar njA� imazh nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet me veshje me ngjyrA�n e gA�zofit tA� leopardit dhe flokA�t kafe tA� lA�shuara thjeshtA�.

Greta duket se ka rA�nA� pak nA� peshA� ose edhe kA�to rroba nuk po ia tregojnA� kilet.

Ndryshe, ajo dhe motra e saj Eni po publikojnA� shumA� imazhe nA� rrjetet sociale./Indeksonline/

Temat: