13:02 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / A. S

‘Më vjen mirë që kam jetuar për ta parë këtë’, Georgina habit ndjekësit me kërcimin e saj

Bukuroshja me format bombastike që komentohet shumë nga mediat për lidhjen me futbollistin, CR7, ka habitur së fundmi me postim e saj të zjarrtë.

Në videon e publikuar Georgian shfaqet e veshur me të kuqe teksa është ulur në gjunjë dhe lëviz të mbrampet e saj perfekte.

“Më vjen mirë që kam jetuar për ta parë këtë”, i shkruan një ndjekës modeles

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme: