14:01 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Me zinxhir dhe e shtrirë, Dua Lipa +15

Dua Lipa ka provokuar fansat me fotografitë e fundit.

Këngëtarja kosovare me famë botërore ka publikuar disa foto në Instagram të cilat kanë nxitur komentuesit.

Me fustan ngjyrë portokalli, Dua shfaqet e shtrirë për tokë.

Gjithçka tek ajo duket joshëse, edhe zinxhirët në duar, edhe të mbathurat të gjata, por edhe pozat e saj magjepsëse./Indeksonline/