09:35 / E Mërkurë, 06 Korrik 2022 / B O

Meda njofton datën dhe orën e këngës së re

Mehdin Përgjegjaj, këngëtari i njohur si Meda ka njoftuar datën dhe orën e këngës së re të tij. Këngëtari deçanas ka njoftuar se kënga e tij e re do të publikohet nesër në orën 19:00.

Kënga e Medës është paralajmëruar si një nga hitet e kësaj vere.

Meda pritet të publikoj së shpejti albumin duke bërë rikthimin e pritur nga fansat e tij./Indeksonline/