22:13 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Meda publikon këngën “Vakt o vakt”

Mehdin Pergjegjaj, i njohur ndryshe si Meda, ka publikuar këngën më të re.

Kënga mban titulin “Vakt o vakt” dhe tekstin i’a shkroi Ghulo, ndërsa muzikën dhe orkestrimin Wirusi, e beatin Dardan Osmanollaj, shkruan Indeksonline.

Në orët e para të publikimit të këngës, ai ka marrë përkrahje nga kolegët e tij.

Ditë më parë, Meda ka publikuar edhe këngën e tij me titull “Përhajr”./Indeksonline/