75 Mall Live Search
10:20 / E Martë, 26 Shtator 2023 / AR

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shijojnë një mbrëmje romantike

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, dyshja e njohur e Hollivudit, së fundmi janë parë duke shijuar një mbrëmje romantike në një restorant të njohur në Kaliforni. 

Çifti i fejuar, lidhja e të cilëve ka qenë në qendër të vëmendjes, dukej se e shijuan natën e tyre të takimit në maksimum, transmeton Indeksonline.

Një person që ishte në restorant e përshkroi çiftin e fejuar si “shumë komod”, duke pohuar se ata ishin të zhytur thellë në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke krijuar një atmosferë ngrohtësie dhe dashurie të vërtetë.

“Ata ishin shumë komod me njëri-tjetrin dhe dukej se po shijonin një natë të ngrohtë,” tha burimi për PEOPLE.

 Ja një vështrim më i afërt i takimit të tyre intim në restorantin Koi, një pikë e preferuar e njerëzve të famshëm./Indeksonline/

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly ishin shumë komode (Getty Images)